Oklejanie witryn Rzeszów


  OKLEJANIE FOLIĄ Z NADRUKIEM
Specjalizujemy się w oklejaniu wszelkiego rodzaju powierzchni przeznaczonych pod reklamę - witryny sklepowe, szyby, drzwi, powierzchnie płaskie itp. Dzięki możliwości nadruku na folii dowolnej grafiki twoja witryna stanie się zarówno reklamą jak i ozdobą lokalu, sklepu, firmy... Drukujemy w pełnym kolorze, oklejamy całe witryny lub ich fragmenty, wycinamy wydruki po dowolnym obrysie. Zaprojektujemy dla Ciebie dowolną grafikę, dokonamy pomiarów, wycenimy, wykonamy wizualizację i okleimy. Koszt jednorazowy - a później?

WIELOLETNIA DARMOWA REKLAMA!!!


  OKLEJANIE FOLIĄ OWV (ONE WAY VISION) - FOLIA DZIURKOWANA
To folia samoprzylepna, która stosowana jest do oklejania szyb wystawowych, witryn, budynków ze szkła, szyb w pojazdach (często w autobusach komunikacji miejskiej lub tylnych szybach pojazdów osobowych). Dzięki swojej dziurkowanej strukturze po oklejeniu szyby uzyskujemy bardzo ciekawy efekt: Z zewnątrz widzimy dowolnie nadrukowaną grafikę, natomiast od wewnątrz; zastanawiamy się czy folia w ogóle została naklejona :)

Jest to efekt podobny do działania lustra weneckiego. To doskonała metoda na skuteczną reklamę zewnętrzną bez utraty widoczności od wewnątrz.

  OKLEJANIE FOLIĄ JEDNOKOLOROWĄ NACINANĄ NA PLOTERZE
To tradycyjna forma oklejania wyciętych wzorów, napisów, logotypów itp. w jednokolorowej samoprzylepnej folii. Folie wycinamy na ploterze z doskonałą precyzją. Metoda ta ma szerokie zastosowanie w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej dając niejednokrotnie bardziej elegancki efekt niż multikolorowe wydruki. Do dyspozycji mamy szeroką gamę kolorystyczną, oraz rodzaje folii:
jednokolorowe, odblaskowe, fluorescencyjne (jaskrawe), metalizowane, witrażowe, translucentne (do podświetleń), brokatowe i pryzmatyczne, dekoracyjne

  OKLEJANIE OKIEN FOLIĄ MROŻONĄ / FOLIĄ MLECZNĄ
To rodzaj folii często stosowanej w gabinetach lekarskich, aptekach, gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, biurach, łazienkach itp. To doskonała imitacja efektu mrożonego szkła. Folia mrożona lub piaskowa może być stosowana do witryn i przeszkleń zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Na folii można nadrukować dowolną grafikę lub wyciąć z niej (lub w niej) dowolny kształt. To eleganckie, trwałe i praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie przyciemnia pomieszczenia, jednocześnie daje efekt rozmazania (widzimy tylko cienie i zarys postaci).

Oklejanie okien RzeszówPrzykładowe realizacje oklejania witryn


Zobacz nasze inne realizacje


Wykonujemy również:


Oklejanie witryn RzeszówOklejanie okien RzeszówReklama na oknach Rzeszówbest   Studio Reklamy Wizualnej
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  al. Armii Krajowej 4a
  Rzeszów - Galeria DEXA
   tel. 668 043 510
   biuro.best@gmail.com
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Wykonujemy reklamy również w takich miasta jak:    Rzeszów  |  Dębica  |  Łańcut  |  Leżajsk  |  Mielec  |  Tarnów  |  Przeworsk  |  Kolbuszowa  |  Sędziszów Małopolski  |  Ropczyce    ...i wiele innych


Copyright © Studio BEST